POJĎTE K NÁM DO TÝMU

Proč pracovat nebo spolupracovat s RIZZO?

Dr. Rizzo založil svoji společnost ve víře, že silný, osobní vztah se zákazníky je základem a stavebním prvkem úspěchu. Jeho přesvědčení a pracovní morálka nadále inspirují pracovní atmosféru v RIZZO a odráží se ve skutečnosti, že jsme lepší než společnosti, které jsou mnohem větší.

Aktuálně hledáme

Asistentka

Profil firmy:

Jsme konzultační a inženýrská společnost zaměřená na konstrukční mechaniku. Inženýrské služby v oblasti seizmického vyhodnocení poskytujeme zákazníkům zejména v jaderné energetice. V rámci našich aktivit spolupracujeme s renomovanými institucemi, které se zabývají problematikou jaderné bezpečnosti po celém světě. V současné době se věnujeme problematice malých modulárních reaktorů a jejich budoucnosti na poli energetiky.

Pracovní náplň:

–        provoz a vedení sekretariátu,

–        tvorbu firemních dokumentů,

–        evidenci, archivaci / uložení a distribuci firemních dokumentů,

–        administrativní činnosti související s řízením jednotlivých projektů,

–        kontrolu dodržování pravidel identifikace, evidence, archivace /uložení a distribuce,

–        nakupování spotřebního materiálu a režijních služeb,

–        provoz a údržbu firemních vozidel.

Profil uchazeče:

–        absolvent SŠ/VŠ, vhodné i pro absolventy,

–        dobrá orientace MS Office, zejména Word, Excel,

–        zkušenost se správou administrativních dat (kniha jízd, docházkový systém, evidence pošty) výhodou,

–        anglický jazyk – zvládnutí běžné denní komunikace slovem a písmem,

–        ochota přijmout zodpovědnost za svěřené úkoly,

–        komunikativní,

–        příjemné vystupování,

–        schopnost samostatného jednání výhodou,

–        řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Co nabízíme:

–        zázemí menší česko-americké firmy s přátelskými vztahy,

–        zajímavé finanční ohodnocení,

–        5 týdnů dovolené,

–        příspěvek na penzijní spoření,

–        příspěvek na stravování (formou stravenek),

po zapracování možnost občasné práce home office.