POJĎTE K NÁM DO TÝMU

Proč pracovat nebo spolupracovat s RIZZO?

Dr. Rizzo založil svoji společnost ve víře, že silný, osobní vztah se zákazníky je základem a stavebním prvkem úspěchu. Jeho přesvědčení a pracovní morálka nadále inspirují pracovní atmosféru v RIZZO a odráží se ve skutečnosti, že jsme lepší než společnosti, které jsou mnohem větší.

Rádi se setkáme s pracovitými a přemýšlivými lidmi, kteří by se mohli přidružit ke komunitě profesně vyhraněných inženýrů. Multidisciplinarita oborového zaměření bude zajímat softwarové inženýry, strojní inženýry se zájmem o materiály, fyziku pevných látek, kybernetiky, inženýry elektrotechniky, inženýry se zaměřením na konstrukci staveb a konstrukční mechaniku a případně další inženýrské obory.

Zájmové profily můžete zasílat na

PRO POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU HLEDÁME KANDIDÁTY S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM:

INŽENÝR PROJEKTU – JUNIOR

POPIS POZICE:

  • Práce na projektech především v odvětví jaderné energetiky;
  • Dílčí úkoly technického charakteru v inženýrském projektovém týmu dle zadání hlavního inženýra;
  • Zpracování výstupní dokumentace a její kompletaci dle zadání hlavního inženýra;
  • Evidence, archivace a ukládání projektové dokumentace;
  • Aktivní spolupráce s provozovateli jaderných elektráren (zařízení) a jejich dodavateli;
  • Pomoc výrobcům a dodavatelům při volbě materiálů a konstrukčních řešení k zvýšení odolnosti zařízení při havarijních podmínkách jaderných elektráren;
  • Hodnocení na základě informací získaných i při inspekcích jaderných i nejaderných zařízení;
  • Návrhy konkrétních konstrukčních řešení a úprav;
  • Pravděpodobnostní analýzy seizmické odolnosti jaderných elektráren.

OČEKÁVÁME

Vzdělání, odborné znalosti a zkušenosti

  • VŠ vzdělání technického směru;
  • Obory strojní, stavební, elektro nebo kybernetika výhodou;
  • Vítáni jsou i studenti posledních ročníků nebo doktorského studia, případně čerství absolventi;
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Word, Excel, Access;
  • Znalost práce s CAD je výhodou.

Jazyková znalost

  • Základní znalost anglického jazyka;
  • znalosti dalších jazyků (RJ, FJ, NJ) výhodou.

Osobnostní předpoklady

  • Schopnost týmové spolupráce;
  • pečlivost, smysl pro detail;
  • Ochota učit se novým věcem.

Další požadavky

  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou;
  • Časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí;
  • Způsobilost a ochota pracovat v náročném prostředí jaderných elektráren.

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí;
  • Možnost členství v mezinárodních inženýrských asociacích, aktivní zapojení do inženýrských komunit;
  • Zapojení do významných mezinárodních projektů;
  • Možnost seberealizace a další profesní rozvoj;
  • Individuální pracovní podmínky a ohodnocení;
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, po uplynutí 1 roku smlouva na dobu neurčitou;
  • 5 týdnů dovolené;
  • Příspěvek na stravování;
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.